top of page
IMG_5491.heic
Svatba na Zámeckém mlýně

Snad každá nevěsta někdy zatoužila po kouzelné svatbě na jižní Moravě. Areál Zámeckého mlýna nabízí jedinečný prostor na okraji lužního lesa v srdci Lednicko-valtického areálu v části obce Lednice - Nejdek . Zámecký mlýn je výjimečnou barokní stavbou s jedinečnými venkovními prostory, které lemuje Zámecká Dyje a protíná mlýnský náhon. Areál je vhodný pro realizaci menších i větších svateb včetně  obřadu. Zpestřením místa je statek a stáje s výběhy pro koně, domácí mazlíčci jsou zde také vítáni. Exteriér nabízí možnost uspořádat venkovní svatbu s kapacitou nad 100 osob. Tyto svatby řešíme zajištěním velkých párty stanů postavených na louce. Samotná atmosféra místa se postará o skvělý zážitek nejen pro dospělé, ale i pro menší děti. Lesoparku dominuje dětské hřiště a nechybí ohniště i venkovní gril. Pro hudební produkci je na louce podium s elektřinou pro muzikanty nebo DJ.

Historická mlýnice nabízí jedinečný sál s kapacitou  až 100 osob, kterou  lze navýšit postavením párty stanů. Francouzská okna propojují vnitřní prostor s terasou nad náhonem s venkovním posezením. Sál je kompletně bezbariérový, včetně toalet. Nad sálem je nádherná galerie s kavárnou a lounge barem, ve které je možné uspořádat obřad v případě nepříznivého počasí a během svatebního dne slouží k příjemnému posezení pro svatební hosty.

V ceně pronájmu je zahrnuto ubytování v apartmánech na 2 noci až pro 22 osob a parkování až pro 40 vozidel. Po dohodě je možné přistavení vlastního karavanu či obytného vozu nebo postavení stanů.  U lesoparku je k dispozici pro svatební noc maringotka, nebo vedle stájí stylový kontejner. Cena služeb se odvíjí podle počtu hostů. Servis i služby dokážeme zajistit i pro náročnější klienty.

Specializujeme se na komplexní servis včetně zajištění alko i nealko nápojů, cateringu a sladkého baru. Pro zpestření rautu nabízíme grilování s celou řadou specialit. Všechny možnosti i služby zájemcům rádi představíme při osobní prohlídce.  V našem areálu můžete zažít svatbu přesně podle Vašich požadavků. Jsme sehraný tým kreativních lidí a profesionálů, který připraví celou akci na klíč. Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním svateb a velkých oslav, k dispozici máme širokou paletu doplňků pro tento typ akcí a spolupracujeme s profesionály v oboru včetně lokálních dodavatelů surovin a vína.​

IMG_1053.HEIC

Servis All inclusive

10 let zkušeností s pořádáním svateb na Zámeckém mlýně nám poskytlo dostatek poznatků. Nabízíme služby profesionálního týmu, který se postará o 100% svatební servis. Svatební hostinu i sestavení menu připravý na míru náš catering. Sweet Bar i svatební dort od naší cukrářky. Přípravu svatebního dne zajistí koordinátorka. Aranžérky se postarají o svatební výzdobu originálními dekoracemi, květinami i nádobím. Beauty atelier nabízí možnost využít služeb kadeřníka i vizážistky.

Svatba do 50 hostů

Cena zahrnuje pronájem areálu Zámeckého mlýna v rezervovaný termín, sál mlýnice pro hostinu s kapacitou do 50 osob, terasa nad vodou, otevřený bar v galerii, ubytování na 2 noci s kapacitou pro 22 osob. Zapůjčení zahradního nábytku, svatební brána a židle k obřadu. Můžete si přistavit vlastní karavan nebo obytný vůz, ohniště s posezením, dětské hřiště. V ceně je úklid prostoru, likvidace odpadu. Ostatní služby jako catering, nápoje, koordinace, výzdoba jsou kalkulovány individuálně na zákadě cenové nabídky.

Svatba do 100 hostů

Cena zahrnuje pronájem areálu Zámeckého mlýna v rezervovaný termín, sál mlýnice pro hostinu s kapacitou do 100 osob, terasa nad vodou, otevřený bar v galerii,  ubytování na 2 noci s kapacitou pro 22 osob. Zapůjčení zahradního nábytku, svatební brána a židle k obřadu. Můžete si přistavit vlastní karavan nebo obytný vůz, ohniště s posezením, dětské hřiště. V ceně je úklid prostoru, likvidace odpadu. Ostatní služby jako catering, nápoje, koordinace, výzdoba jsou kalkulovány individuálně na zákadě cenové nabídky.

Svatba nad 100 hostů

Cena pronájmu Zámeckého mlýna nad 100 osob v rezervovaný termín je kalkulována individuálně na základě požadavků svatebčanů. K dispozici je sál mlýnice pro hostinu s kapacitou do 100 osob,  terasa nad vodou, ubytování na 2 noci s kapacitou pro 22 osob. Zapůjčení zahradního nábytku, svatební brána a židle k obřadu. Můžete si přistavit vlastní karavan nebo obytný vůz, ohniště s posezením, dětské hřiště. V ceně je úklid prostoru, likvidace odpadu. Ostatní služby jako catering, nápoje, koordinace, výzdoba jsou kalkulovány individuálně.

1

2

3

IMG_1084.HEIC

Služby - Catering - Bar

Nabídkui cateringu si zobrazíte kliknutím na ikonu PDF
Nabídku baru a služeb si zobrazíte kliknutím na ikonu PDF
IMG_0890.HEIC

rezervujte si prohlídku

Děkujeme za odeslání!

bottom of page